Ztráta klíčů


Také jste někdy potřebovali zámečníka? Pokud ano, tak já se vám ani nedivím, protože pokud patříte do takové té mé skupiny, kdo stále ztrácí klíče a potom potřebuje pomoct, tak vítejte v klubu. Ani vám nemusím snad popisovat, jak vždycky moji rodiče nadávali, když jsem třeba jako dospívající, třeba ve dvě ráno zvonila na zvonek u dveří, aby mi někdo otevřel. Protože jsem neměla klíče a nemohla jsem se samozřejmě dostat vůbec do domu.

Co vy a klíče?

Kolikrát mi maminka tak je vyhubovala, jak to asi budu dělat, až prý budu bydlet sama. To prý jako budu každý večer o víkendu volat zámečníka? Když se mamince řekla, že já vlastně nikdy ani bydlet sama nebudu, že chci být stále s rodiči, tak se mi celá rodina vysmála. Oni mi řekli, že až přijde ten správný čas, že se ještě ráda odstěhuji. Sice ano, měli pravdu, že jsem potom bydlela se svým partnerem, ale také se mi kolikrát stalo, že i takhle jsem prostě potřebovala zámečníka. Sice ne doma, ale v práci. Nějak se mi tam zabouchly dveře a nemohla jsem je vůbec od kanceláře otevřít.

Těžké klíče retro.

Absolutně nechápu, co jsem tam udělala špatně. Ty dveře byly nové a byly na kouli. Takže logicky vůbec nešly otevřít. Je mi jasné, že jsem musela někde ztratit klíče a nebo je nechat v zámku, protože do toho zámku nešli vůbec stačit žádné náhradní klíče. Takže jsem také musela volat zámečníka. Jsem ráda, že právě zámečnická výroba v Praze Artsmith je opravdu na jedničku a že vždycky pomůže, když potřebuji. Zámečnickou výrobu v Praze jsem volala už dokonce čtyřikrát a musím uznat, že jsem velice ráda, že mi ještě nenadali, že je takhle stále otravuji. Ale jsem nemehlo na klíče! Jenomže když oni jsou tak skvělí a vždycky mi pomůžou, že je mi až líto je nezavolat. Pokud i vy někdy potřebujete zámečnickou výrobu v Praze, tak se nebojte obrátit na profesionály, kteří ví, co dělají a dělají svou práci opravdu poctivě.