V klidu a teple

Je opravdu hodně lidí, kteří také sportují i v zimě. A já také mám moc ráda sport, a proto si říkám, že by byla opravdu veliká škoda, kdybych i já v zimě nemohla sportovat. Vzpomínám si ale na ty časy, kdy jsem spíše v zimě byla taková hodně líná, že jsem se moc nehýbala a chtěla jsem stále jenom sedět doma. Říkala jsem si, že sportovat přeci stačí jenom v létě a chvilku na podzim. Vy si možná říkáte, proč jsem nesportovala také na jaře, ale řeknu vám, že na jaře mě to vůbec nebavilo. Vždycky, když jsem někam jela, třeba například na kole, tak mi byla opravdu veliká zima, když jsem potom šla pěšky, tak mě zase bylo opravdu veliké vedro.

Teplé rukavice.

Řekla jsem si, že raději sportovat nebudu a nechám to až na léto. A také potom na podzim. Jenomže když jsem si potom našla přítele, který sportoval opravdu celoročně, tak jsem si řekla, že by byla ostuda, kdybych také nechodila sportovat s ním. Sice on mě do ničeho nenutil, ale já sama jsem si řekla, že když přítel chodí v zimě běhat, že bych mohla také. Proto mi přítel ukázal všechno, co bych měla splňovat, než bych začala běhat s ním. Přítel mi, řekl, že bych také měla mít opravdu kvalitní sportovní oblečení, které by mělo být zateplené. A hlavně nezapomenout také na rukavice. Já sama jsem si opravdu nedokázala představit, že bych musela mít rukavice C-store při běhání.

Brusle a teplé rukavice.

Víte, já jsem totiž nebyla vůbec zvyklá v zimě sportovat, takže jsem si řekla, na co bych měl mít rukavice, když se budu hýbat. Protože přítel mi řekl, že při každém pohybu se člověk zahřívá. Tohle samozřejmě vím, na biologii jsem ve škole byla opravdu skvělá. Proto jsem příteli řekla, proč bych měla mít na sport rukavice, když se při pohybu přece zahřeji? Přítel mi řekl, že tohle je sice pravda, ale když třeba budeme běhat a potom si dáme takovou pauzu, tak z nás teplo bude rychle vyprchávat. A je velice nepříjemné, když potom třeba mrznou ruce. Takže rukavice se hodí jak na sport, tak samozřejmě také na běžné nošení v zimě. Opravdu nemám ráda, když někam jdu a mrznou mi ruce.