Telefon bez škrábance


Vlastníte telefon z dílny Applu? Některé modelové řady mají plastová záda, jiné modely mají skleněná záda a jiné se pyšní hliníkovým tělem. To by samo o sobě nebyl problém, jenže ten nastává v případě že vám telefon spadne na zem. Po designové stránce jde sice o krásné a velmi povedené telefony, jenže když dojde k poškození, většinou telefon nejde opravit pro velké poškození a nebo je oprava velmi nákladná. To se týká hlavně modelů se skleněným tělem které je k rozbití nejnáchylnější.

obaly na telefon

Abyste svůj telefon před poškozením ochránili, měli byste jej nosit jen v pouzdru nebo obalu. Na trhu najdete spoustu druhů obalů a krytů, které mohou zvýšit odolnost před poškozením. Kryty na iphone 11 i na další modely najdete u nás. V nabídce máme kryty pro děti s ryze dětskými motivy, ale také kryty s motivem květin, zvířat nebo třeba jednobarevné kryty. Díky krytu na telefon bude váš telefon nejen odolnější, ale bude vypadat skvěle. Jde nejen o bezpečnostní, ale i o designový prvek.

V naší nabídce najdete nejen kryty a obaly na různé telefony, ale i sluchátka nebo nabíječky. Pro milovníky telefonů od Applu máme v nabídce i bezdrátové nabíječky, které se staly žhavým trendem v oblasti péče o telefony. Pokud máte zatím jen obyčejnou nabíječku, tu bezdrátovou si můžete velmi rychle zamilovat. Jediné mínus je, že telefon nebudete moc během nabíjení používat, ale to byste tak jako tak během nabíjení dělat neměli.

obal iphone

Pokud hledáte cokoliv pro svůj jablečný telefon, určitě se podívejte k nám. V nabídce toho máme hodně co vám pomůže používat nebo udržovat vaše jablečná zařízení. Máme příslušenství nejen k mobilům, ale i k hodinkám. Vyberte si u nás cokoliv co zrovna vaše zařízení potřebuje, díky tomu budete mít svoje zařízení chráněná, budou vypadat dobře a navíc máte možnost sladit hodinky i s telefonem díky stejně barevnému krytu a pásku.