Stěhování do rekreační nemovitosti

Koupě rekreační nemovitosti a únik z města na venkov? Určitě dobrá volba pro toho, kdo nesnáší chaos, smog, přílišný hluk a špatné mezilidské vztahy. Bližší kontakt s přírodou dokáže člověka obohatit mnohem víc, než přeplněné regály obchodů, mimochodem, zajet do města z venkova na nákup je možné kdykoli, ale odpočinout si od městského života v městském centru je holý nesmysl.

šaty ve skříni

Jestliže pořizujete nebo dědíte rekreační chatu, kterou jste podrobili rekonstrukci a přichází čas na stěhování, můžete oslovit profesionály levného stěhování z Prahy 5 https://stehovani-mamut.cz/stehovani-praha-5/, aby se postarali o ty nejobtížnější kroky.

Rozmontování nábytku – kdo se stěhuje z městského bytu na chatu, a bere si s sebou vestavěnou skříň na míru nebo i kuchyňskou linku, mohou se mu tyto služby hodit. Demontáž a zpětná montáž, s přizpůsobením nábytku pro nové působiště, je jedním z nejobtížnějších stěhovacích kroků. Stěhovací firmy tuto činnost provádí běžně, jsou patřičně vybaveni nářadím a hlavně zkušenostmi. Nechte rozmontování kuchyně na stěhovácích a vrhněte se na to, co stěhovací firma za vás nevyřídí, a to jsou hlavně administrativní záležitosti – nové doklady, přepis energií, odečty měřidel, zaměstnavatel, škola, různé zájmové kroužky, zrušení členství v knihovně, v posilovně, v bytovém družstvu atp.

stěhování nábytku

Přeprava těžkých břemen – některé lehčí předměty zabalené do krabic, pokojové rostliny, domácí zvířata, malé koberce, svítidla – to vše můžete přepravit vlastním vozem vcelku snadno. To ostatní svěřte stěhovákům, tedy hlavně velké spotřebiče, rozkládací pohovky, dlouhé koberce, starožitný nábytek, vzrostlé palmy ve velkých květináčích, velká akvária, velké televizory apod. Stěhovací firmy jsou připravené přestěhovat i extrémní břemena, například klavír nebo téměř dvoutunový trezor. Dnešní stěhovací služby jsou již na vyšší úrovni, než tomu bylo v dobách natáčení kultovního snímku „Kulový blesk“, v roce 1978.