Slyšeli jste o realitním fotografovi?


Už jste rozhodně slyšeli o svatebním fotografovi, fotografovi, který fotí historické akce nebo dobové kostýmy. Stejně tak jsou fotografové, které se živí portréty nebo focením různých uměleckých děl, které jsou různě propagovány. Říká vám něco realitní fotograf? Ano nebo ne! V dnešní době je to jeden z klíčových fotografů, když hledáte nové bydlení, nebo se snažíte své bydlení nabídnout k prodeji. Jedná se o fotografa, který vám nafotí a zdokomentuje, určitý druh nemovitostí, který se nabízí k prodeji. Vy pak jeho tvorbu můžete vidět na realitních stránkách, kde se domy, byty, zahrady, nebo komerční prostory dají pronajmout nebo rovnou koupit.

fotograf nemovitostí

Fotograf nemovitostí vám nafotí veškeré prostory, které jsou nutné k vidění. Ať už se bude jednat o prodej chalupy, kde bude potřeba zdokumentovat vnitřní prostory, kde je krásný dřevěný zachovalý strop, nebo v kuchyni stará kachlová kamna na kterých se dosud vaří. Vnitřní prostory musí zachytit vše podstatné a výjimečné. Stejně tak jsou důležité fotografie všech místností. Ložnice, kuchyně, záchod i koupelna. Tím to ovšem nekončí. Jestliže se jedná o prodej chalupy nebo chaty je dobré zdokumentovat i vnější prostory pozemku. Krásná květinová zahrada, skalka s keramikou nebo jen záhony na pěstování ovoce a zeleniny.

fotograf nemovitostí

Krásné ovocné stromy, který každý rok rodí šťavnaté ovoce. Nebo vybudované přírodní jezírko, které slouží jak ke zchlazení v letních horkých dnech, tak k životu zlatých rybek a bíle kvetoucích leknínů. Ani na tyto skvosty by se nemělo zapomínat. Fotografie, by měli být ve vysoké kvalitě, aby si je každý mohl důkladně prohlédnout. Přece koupě nemovitostí vás musí zaujmout už na obrázku, než si domluvíte osobní prohlídku u makléře. V dnešní době se stále něco prodává a stále něco někdo kupuje a proto profese kvalitního a spolehlivého realitního fotografa je prestižní. Děláte něco, co vás baví a ještě se podíváte na spoustu zajímavých míst.