Skvělé autorádio


Mít doma rádio, které je nadupané, tak to je docela zázrak. Protože tohle mi říkala moje kamarádka. Moje kamarádka sháněla pro svého partnera k narozeninám opravdu nějaké perfektní rádio a sama mi říkala, že vůbec žádné nemohla najít. A tak jsem jí řekla, že přeci můžu se jít podívat do nějakého elektra. Určitě budou mít nějaké rádio, že se nemusí vůbec ničeho obávat. Tak jsem kamarádce řekla, jestli jí nebude vadit anebo bude chtít pomoct, tak klidně můžu s ní zajet nějakého elektra, abychom vybraly společně nějaké krásné rádio. Kamarádka řekla, že sice je pravda, že on si může rádio pustit někde na telefonu anebo někde jinde nebo v televizi, ale ona říkala, že když on stále někde pracuje.

Hlasatel rádia může být skvělý.

A třeba kope nějaké díry v práci, tak tam kolikrát mi ani není signál, takže prý rádio pro něj bude opravdu nejlepší volba. Řekla jsem si, že je opravdu skvělé, že také ještě existují rádia, protože kolikrát slýchám lidi, že vůbec neví, proč ještě nějaká firma vůbec vyrábí rádia, i když si to mnoho lidí může pustit třeba v televizi nebo na nějakém smart telefonu a tak podobně. Myslím si, že elektro, když už to někdo vynalezl, tak elektro tady stále bude. Proč by mělo nějaké kvalitní rádio zaniknout? Vždyť jsou i autorádia.

Autorádio nemá chybět v žádném autě.

Pamatujete si na taková ta kvalitní autorádia, která byla v devadesátkách opravdu hodně populární a že tato autorádia se vždycky třeba na večer vyndávala z auta a schovali se domů? Protože se kvůli těmto autorádiím vykrádala auta. Bylo to opravdu hrozné. Také se nám dvakrát stalo, tedy mě a mému partnerovi, že nám někdo vykradl auto. My jsme ještě na přelomu tisíciletí také měli opravdu krásné nové autorádio a potom nám ho za dva dny někdo ukradl. Jednoduše přes noc. To ještě v té době byla stará auta a šla opravdu krásně vykrádat. Bohužel se tohle dělo a jsem ráda, že v dnešní době už se to neděje. Bohužel se ale v dnešní době ukradne spíše celé auto.