Skvělá kultura


Kultura je tady od toho, aby lidé třeba pochopili anebo věděli, co to vůbec kultura je. Jenomže věděli jste, že kultura má také více odvětví, jako více takových typů? Třeba kultura u nějakých lidí, každý stát a nebo každý kraj má takovou svou vlastní typickou kulturu. Pokud třeba vůbec nevíte, co mám na mysli, tak tohle vám ihned řeknu. Jsou třeba různé kmeny, třeba v Indii nebo také v různých státech světa, kde jednoduše každý kraj a stát má úplně jiné zvyky a jiné tradice. A těmto jiným tradicím a zvyklostem se říká i tradice. Vůbec na tom není nic špatného. Kolikrát se ale musím smát, že některé státy nebo kraje mají takovou kulturu, která je opravdu k smíchu.

Kultura jako buddha se mi líbí.

Myslím si, že třeba vy byste asi nedělali to, že kdybyste se vdávali, že byste prvně vzali slepici a pustili ji. Tohle se dělá někde a navíc nevím kde přesně, že jednoduše si vezme nevěsta slepici a pustí se na pole nebo do lesa a prý se ponechá osudu. Je tohle dobrá kultura? Podle mě rozhodně ne. Je to takové divné a spíše k smíchu. A navíc si říkám, co chudák slepice bude dělat sama v lese slepice. Slepice je stádová, takže co je tohle za kulturu?

Každá kultura má něco do sebe.

Myslím si, že žádné slepici ani kohoutovi by se tohle nelíbilo. Potom je tady jiná kultura, jako například kino, divadlo a podobnÄ›. Já nejradÄ›ji za kulturou chodím tam, kde je hudba, a proto tÅ™eba úplnÄ› miluji festivalové hudby. Festivalová hudba je taková opravdu hodnÄ› rychlá a když právÄ› u toho se troÅ¡ku opijete alkoholem, tak je to podle mého názoru úplně prima. SamozÅ™ejmÄ› tady vás nenutím pít alkohol. Já právÄ› také nepiji alkohol, akorát můj partner říká, že nejlepší je, když se ÄlovÄ›k prý na festivalu opije. A já tento názor tak moc nesdílím, protože alkohol mi nechutná, ale když jsem tÅ™eba na nÄ›jaké zábavÄ› nebo festivalu, nebo na nÄ›jaké takové venkovní kulturní akci tak si dám maximálnÄ› dvě piva a to staÄí. Nechci si své tÄ›lo niÄit nÄ›jakým alkoholem nebo cigaretami.