Skleníky s moderním materiálem


V současné době se hodně používá na výrobu různých produktů moderní materiál, který je vysoce odolný, v podstatě se dá říci, že je i bez větší údržby a dobře se s ním pracuje. Tudíž ani není divu, že právě polykarbonátové skleníky sklízí takový úspěch a také se i více objevují v zahradách, než skleníkové verze. Nicméně každý materiál má své výhody a samozřejmě i nevýhody a těžko lze posoudit, jestli skleněný skleník bude lepší, než polykarbonátový a zase opačně. I v naší firmě naleznete tudíž zahradní polykarbonátový skleník, který je přirozeně české výroby s bytelnou konstrukcí, rozměrovou variabilitou a bez nutnosti tmelení výplní.

polykarbonátový skleník

Kvalita na prvním místě

Naše společnost se již drží s výrobou skleníků a pařenišť na trhu dlouhou dobu a svoji výrobu neustále vylepšujeme a to tak, abyste byli maximálně spokojeni s našimi produkty a usnadnili jsme vám i práci.

  • ­­Polykarbonátový skleník má pozinkovanou bytelnou konstrukci, která zajistí vždy jeho stabilitu.
  • Vybrat si můžete z různých délek i šířek. Také není problém podle typu skleníku si zařídit i další prodloužení. Umíme vám nastavit skleník vždy po 0,5 metru až do požadované délky.
  • Zasklívání výplně je bez potřeby tmele.
  • Dveře i okna máte vždy v potřebném množství a jsou běžnou součástí každého zahradního skleníku.
  • Získáte ke každému skleníku kotvící a spojovací materiál, rovněž těsnící gumu.
  • Zakoupit si můžete různé další doplňky, které vám pomohou ve vašem zahradničení.

skleník polykarbonát

Polykarbonátový skleník není žádný suchárek

Rozhodně se nemusíte obávat toho, že by vám první vítr skleník odnesl, vše se skutečně odvíjí od kvalitního materiálu. Polykarbonát na skleník je o síle 6 mm s boční pozinkovanou výztuhou a s UV filtrem. Také oceníte samotný sklon boční stěn, který je vyrobený tak, že jimi pronikají optimálně sluneční paprsky k vašim sazeničkám a úrodě. U nás si určitě vyberete ten správný skleník.