Proč měnit plány?


Ženy to mají těžší
Zatímco muži si mohou naplánovat kdykoliv jakýkoliv program, ženy takové štěstí nemají. Často musí plánovat zejména dovolenou u moře podle toho, kdy budou mít menstruaci. Možná se to někomu může zdát úsměvné, ale menstruace může být velmi nepříjemná. Velká část žen má zdravotní komplikace. Mezi nejčastější potíže patří bolesti břicha, hlavy a dokonce i migrény. Téměř každá žena trpí premenstruačním syndromem, který způsobuje změny nálady a bolesti v podbřišku.

červené kalhotky

Některé ženy mají velmi silnou menstruaci, kvůli které jsou doslova omezeny v běžném životě. Nemoct si dělat co žena chce je už jen pomyslnou třešničkou na dortu. Nejhorší je, že žena musí být poblíž koupelny, aby si mohla často měnit menstruační pomůcky. Ani ty nejsilnější vložky či tampony nevydrží déle jak pár hodin, což je opět velice omezující. O plavání si může nechat zdát, protože často jsou ženy rády, že dny během menstruace tak nějak přežijí.

V mnoha případech ale ženy trpí zcela zbytečně. Poslední průzkumy mezi ženami ukázaly na fakt, že část menstruačních bolestí mohou způsobovat samotné menstruační pomůcky. Jsou bělené chlorem a obsahují mikročástice plastů, což zdraví rozhodně neprospívá. Tampony mohou být dokonce životu nebezpečné, protože se zavádí do těla, kde mohou způsobovat různé záněty a dokonce i syndrom toxického šoku.

krev menstruace

Menstruační kalhotky pro silnou menstruaci Myfemini.cz jsou daleko lepším řešením. Nemusíte se bát, jsou kvalitně ušité z více vrstev materiálu. Jsou dostatečně savé na to, aby vydržely déle než jednorázové pomůcky. Jsou zdravotně nezávadné, a pokud se o ně budete starat tak jak se má, rozhodně vám vydrží dlouhé roky. Dejte jim šanci a zkuste si je vzít místo toho na co jste zvyklá. Kalhotky jsou vhodné i na noc a na sport. Možná jimi budete mile překvapená, protože jsou velmi pohodlné.