Nové bydlení podle módy

Existuje jen opravdu malé množství nadšenců do módy, kteří udělají vše proto, aby měli vždy všechno podle poslední módy. Módě podřizují celý svůj život včetně bydlení. Jsou schopní dát každý rok mnoho peněz za to, aby jejich obydlí připomínalo katalogovou nabídku drahého bytového studia. Takových lidí není mnoho a většina spíše dbá na to, aby měli funkční, pohodlné a hezké bydlení. Jenže vymyslet ho není často jednoduché.

moderní ložnice

Zkoušeli jste si někdy navrhnout interiér bytu nebo domu?
Každý chce mít svoje bydlení podle vlastních představ, což může být někdy docela problém. Pokud potřebujete jene vymalovat a vyměnit nábytek ale i změnit dispozici, bude to pro vás jako pro laika docela oříšek. U tvorby interiéru je totiž potřeba počítat nejen s designem, ale i s funkčností. Je potřeba počítat s rozmístěním inženýrských sítí, které mohou významně ztížit plánování nové dispozice.

Chcete mít jistotu že váš nový interiér bude nejen funkční ale i designový?
Interiérové studio Praha Evalofa vám pomůže vytvořit návrhy, které se vám budou líbit. Stačí sdělit svoje požadavky, ukázat nám současné prostory, které si projdeme, zdokumentujeme, a poté můžeme začít pracovat na naší vizi vašeho bydlení. Dokážeme pracovat i s malými prostory a využijeme je na maximum. Vykouzlíme z malého bytu dostatečně velké pokoje pro celou rodinu. Můžete si prohlédnout již hotové realizace, které naši spokojení klienti už dlouho užívají.

nová kuchyně

Ať už potřebujete kompletně předělat interiér nebo jen proměnit starou nevkusnou kuchyni v moderní krásnou místnost pro přípravu jídel, http://www.jidelnaspirala.cz/detska-jidla.html obraťte se na nás. Dokážeme i nemožné. Těšit se můžete na kvalitní materiály, rychlost realizace a cit pro barvy a detaily. Pokud návrh schválíte, můžeme vám jej převést do reality za pár dní až týdnů v závislosti na rozsahu prací. Máme svoje řemeslníky i dodavatele.