Našli jste východisko


Koupíte si pozemek, ale ne ledajaký. Máte svoje požadavky, pochopitelně. Co vlastně požadujete? Aby byl v pěkném místě, to znamená blízko voda na koupání a rybaření, blízko les na sběr hub a výlety. Ano, výlety pro celou vaši rodinu. Co to znamená? Historické okolí, nějaký ten hrad a zámek, prostě něco pro potěchu oka a pro klid na duši v této době. A co bydlení? Nemusí být, stačí ten pozemek a na něho si necháte umístit mobilheimy. Nejlépe dva, pro sebe a děti a ten druhý pro prarodiče. A samozřejmě důkladně oplotit, nejen proti zvěři, která by ráda okusovala vámi vysazené ovocné keře a stromky, ale také proti dvounohým nenechavcům. Ti by také rádi sklízeli to, co nevypěstovali.

a zasadíme si bez

Takže pokud to shrneme, chcete půjčku, ať pozemek máte co nejrychleji a můžete dále organizovat další kroky. A jaké kroky? No přece koupě mobilních domů, oplocení zahrady, výsadba ovocných keřů a stromů. Takže jste navštívili banku se žádostí o půjčení finančních prostředků na splnění svých plánů. Ale bohužel, banka vám nevyhověla. Proč? Například proto, že jste měli v minulosti opoždění s nějakou splátkou, nebo jste v registru dlužníků, a nebo, je možné, že se vaší bance, kterou jste oslovili, nezdál váš příjem. Takže co nyní provedete, musíte se na své logické východisko v dnešní inflační době zaměřit.

a budeme mít vinohrad

Ale vy to víte, jak budete postupovat. Oslovíte nebankovní společnost, ano to bude východisko a požádáte o jejich produkt označovaný jako hypotéka na pozemek. A máte vyhráno, sice musíte dát jistotu, nějakou vaši nemovitost, byt, garáž, a to je pro uvedenou společnost záruka do doby než půjčené peníze splatíte. A také nemějte obavy, vaše hypotéka na pozemek bude schválená rychle, bez nějakého zbytečného čekání a papírování. A vy si jako rodina splníte svůj sen, koupíte si pozemek, ale ne ledajaký. Máte svoje požadavky, pochopitelně, aby byl v pěkném místě, nejlépe blízko voda na koupání a rybaření, blízko les na sběr hub a výlety. Díky produktu hypotéka na pozemek se vám váš záměr splní.