Náplně do elektronických cigaret


Elektronické cigarety jsou skvělé pro ty, kteří se snaží přestat kouřit klasické cigarety. Jsou také více a více oblíbené. Hlavně tedy pro ty, kteří mají rádi ochucené kouření nebo vapování.

V současné době jsou totiž elektronické cigarety jediným způsobem, jak si můžete vychutnat kouření něčeho ochuceného. Ochucené cigarety zmizely z prodejen a trafik už dávno, a nyní došlo i na ochucené nahřívané tabákové výrobky, které zmizí z pultu trafik do konce roku 2023. U elektronických cigaret si můžete i nadále vychutnat všechny ochucené náplně do elektronických cigaret.

plnění

Otázkou je, zda se bude vláda chtějí do budoucna zbavit i ochucených náplní do těchto zařízeních. Není to vyloučené, ovšem je to velmi nepravděpodobné. Elektronické cigarety jsou ve světě kouření tak specifické, že není pravděpodobné, že by se jich mohlo nějak dotknout jakékoliv nařízení ohledně zákazu prodeje ochucených tabákových výrobků.

To, že náplně do elektronických cigaret jsou různě ochucené, je jedním z důvodů, proč na ně přechází tolik lidí. Spousta kuřáků je totiž závislých na nikotinu, ale cigarety jim ve skutečnosti nechutnají. Vadí jim chuť, kouř, který zapáchá, zažloutlé prsty, zuby a fakt, že zápach z cigaret se s nimi táhne ještě dlouho poté, co dokouří svou cigaretu. U elektronických cigaret s ničím takovým problém mít nebudete. Naopak. Náplně do elektronických cigaret v různých příchutích krásně voní, a nevystupujete ze sebe kouř, nýbrž jemnou páru, která se velmi rychle rozplyne. Proto je úplně v pořádku, když budete kouřit elektronickou cigaretu i ve vnitřních prostorách.

náplně do elektronických cigaret

Náplně do elektronických cigaret navíc nevyjdou vůbec tak draho, jak si možná myslíte. Naopak. Provoz elektronické cigarety i pro ty největší kuřáky vyjdou pořád daleko levněji, než kupování klasických cigaret. Nejvíce samozřejmě ušetříte, pokud si budete náplně do elektronických cigaret míchat sami doma pomocí aromatu, báze, a případných nikotinových boosterů.