Mladší vzhled i v důchodu


Hlavně u žen je stárnutí problém. Mají strach z toho že nebudou vypadat dostatečně atraktivně pro svého partnera, ale bojí se především toho, že se nebudou líbit samy sobě. A líbit e sám nebo sama sobě je základem zdravého vztahu ke svému tělu. To jaké máme tělo sice do značné míry neovlivníme, ale můžeme cvičit a zdravě se stravovat, abychom neměli nadváhu. Jiné je to u obličeje, tady moc šancí na změnu nemáme. Pokud chcete upravit povislé koutky nebo pozvednout víčka, máte jedinou možnost – plastickou chirurgii. Dnes je celkem běžné že lidé podstupují různé úpravy, a i ceny jsou dostupnější než kdy dříve. Ale je lepší se o sebe starat tak, abyste nic z toho nepotřebovali.

prášek kolagen

Základem je správná životospráva
Samozřejmě že všichni ví, že se mají stravovat zdravě, dbát na spánkovou hygienu, nestresovat se a pít dostatek čisté vody. Jenže co by to bylo za život, kdybychom si občas nedali něco dobrého? Bohužel jak to tak bývá, nezdravé věci jsou čato ty nejlepší. Proto si občas musíme dát něco co nám chutná. Říká se že všeho s mírou a toho bychom se měli držet. Totéž platí i v péči o pleť a tělo. Rozhodně bychom měli dbát na nějakou rutinu a používat vhodné přípravky na tělo, a to u žen i mužů.

Správným používáním kosmetiky můžete značně ošálit věk. Díky správné kosmetice můžete vypadat i o deštíky let mladší. Je důležité nezapomínat ani na používání krémů s UV filtrem a to po celý rok. Nanášet by se měl nejen na obličej, ale i na krk, dekolt a ruce, protože právě toto jsou části těla, kde je náš věk vidět jako první.

starší žena

Další možností, jak ošálit zvyšující se věk, je používání kolagenu. Jedním z nejlepších kolagenů na trhu je Orca collagen, který je k dostání ve formě rozpustného prášku. Má velmi dobrá hodnocení, je vhodný pro muže i ženy, a pomůže vám vypadat mladší i o mnoho let.