Krásné šaty

Myslíte si, že je každá žena touží po nějaké krásné svatbě? Abych se vám přiznala, tak já vždycky o svatbě sním, a to skoro každý den. A to hlavně kvůli tomu, že moje dvě nejlepší kamarádky jsou už vdané a moje sestra je zasnoubená. Dokonce už i můj bratr přemýšlí, že svou přítelkyni také požádá o ruku. A já se tomu nedivím, protože bratr má přítelkyni už šest let a mají také spolu dvě krásné dcery. Takže absolutně nebrání již nic tomu, by také měli nějakou svatbu. Abych se přiznala, tak já také už delší dobu sním o krásné svatbě. Jenomže bohužel žádný přítel se mnou nevydrží déle než rok.

Svatby mám ráda.

Navíc mám malého syna z prvního vztahu, který trpí autismem. Takže mám také veliký problém sehnat přítele, protože většinou každému příteli tohle vadí. Když jsem se potom ptala vždycky svého partnera, protože se mnou rozchází, tak každý druhý mi řekl, že je to kvůli tomu, že nezvládá být náhradním otcem mému divokému synovi. A nemyslete to zle, že jsem měla hodně partnerů. Jestli jich měla šest, ale vždycky každý vztah trval jenom pár měsíců, dokonce některý jenom jeden měsíc, což partner nezvládl opravdu kvůli synovi. Chtěla jsem se soustředit spíše nyní na sestru, která se bude vdávat. Také už delší dobu se koukám po krásných krajkových šatech.

Krajka je krásná.

Moje sestra si vybrala opravdu nádherné krajkové svatební šaty. Moje sestra miluje krajku. Zatímco já vám raději takové princeznovské nadýchané šaty s hustou a velikou sukní. Jsem ráda, že sestra si vybrala opravdu krásné krajkové šaty, které našla na webové stránce svatebni-saty.cz, takže jsem si řekla, že na tom webu třeba najdu také nějaké krásné šaty pro sebe. Jsem vlastně družička. Moje sestra mi řekla, že si tedy můžu vzít nějaké krásné nadýchané šaty, stejně jako ostatní družičky. Myslím si, že když vždycky družičky budou vypadat opravdu krásně stejně oblečené, že to dodá více elegantnosti a takovému luxusnímu puncu. Pokud i vy někdy toužíte po tom, že budete mít svatbu, tak opravdu neleňte a už obhlížejte různé svatební salony, abyste potom měli představu, co by se vám tak hodilo. Myslím, že krajkovými svatebními šaty neuděláte chybu.