K čemu nám slouží pásky na prsa?


3 důvody, proč ženy potřebují na prsa Lifties.cz! Ženy jsou odjakživa velmi vázané na svůj vzhled. A to hned z několika důvodů. A mezi y hlavně patří i tlak okolí, které si přeje, aby vypadaly i vystupovaly dokonale upravené. Ale pro některé z nás to není zase tak jednoduché. A díky bohu pro některé z nás to není zase tak úplně prioritou. Anebo se to od nás tak úplně nevyžaduje. A to hlavně proto, že jsme velice vytížené například staráním se o svoje děti a rodinu. A jak moc dobře víme, je pro nás velice těžké si vyšetřit nějaký ten čas na úpravu svého vzhledu. Ale představte si, kolik času zabere příprava pro známé osobnosti anebo modelky. A co všechno jsou nuceni podstoupit, aby ve finále vypadaly prostě dokonale. Někdy jsou to i hodiny. A jaké pomůcky se k tomu používají? Například slyšeli jste někdy o páskách, které se používají na poprsí? Jsou to pásky, které se používají pod šaty.

břicho ženy

A to proto, aby váš dekolt vypadal skvostně a vy jste měl jen ten nejlepší pocit z vašeho poprsí. A jsou určeny pro všechna poprsí a jejich aplikace je velmi jednoduchá. A k tomu jistě využijete chránič bradavek, který je většinou vyroben ze silikonu. Protože ne vždycky si můžete vzít pod šaty klasickou podprsenku. Některé střihy šatů jsou opravdu divoké a vy, pokud chcete mít prsa vidět, a ne jenom pásek od podprsenky vsaďte na pásky na poprsí. A jak se vlastně používají? Nemusíte se ničeho obávat. Jejich aplikace je velmi jednoduchá. Před prvním vyzkoušením se prosím pečlivě umyjte. A potom důkladně pokožku usušte.

dekolt

Pásky vám totiž na mokré pokožce nebudou nikdy držet. A potom si ustřihněte libovolný kus pásky. Ale neměl by zase být příliš dlouhý. A pak si ho jednoduše aplikujte do dekoltu. A to přesně podle toho, kde chcete, aby vám pásky prsa držely. A pásky jsou vyráběny na dlouhodobé použití. Takže když si pásku nalepíte, můžete počítat s tím, že vám vydrží minimálně osm hodin. A v žádném případě se nebudou nikde odlepovat a budou stoprocentně držet na svém místě. A pak když už je nebudete potřebovat je jednoduše sundáte. Ale vždy je strháváte až po aplikaci olejíčku. A nikdy ne na sucho. A ještě se velmi doporučuje, když si pásky na své pokožce vyzkoušíte dopředu. Pásky jsou samozřejmě velmi šetrné, ale ne každému by mohly sedět. A tak je vhodné si udělat dopředu test. Pro správnou pozici si to vyzkoušejte hned pod vaším outfitem. A sami si pomocí rukou určete, jak by měl váš dekolt vypadat.