Co se v Chorvatsku zabydlet?


Chorvatsko je určitě zajímavé místo. Tak zajímavé, že přitahuje už po dlouhá léta spousty našinců, kteří se tam nejednou rádi vracejí. Třeba podobně jako účastníci zájezdu ve stejnojmenné komedii, třeba individuálně, na tom nesejde. Každopádně si tuto zemi kdekdo z nás oblíbil a kdo ví, kolik z našinců by tam ochotně zůstalo i navždy, kdyby to šlo. Což samozřejmě není nemožné, jenže každý se taky musí nějak živit, každý má své vztahy a povinnosti, které ho drží doma a nedovolí mu sebrat se a odejít.

Ale vždyť ona by se přece dala najít nějaká ta zlatá střední cesta, ne? Když se tam někomu líbí, ale natrvalo tam zůstat nemůže, může si tam přece i pořídit nějakou nemovitost a do té se pak při vhodných příležitostech vracet. Vždyť pokud jde třeba o prodej bytu Chorvatsko toto umožňuje. Žádný problém.

chorvatské město

Člověk, našince nevyjímaje, si tam může koupit dejme tomu nějaký ten apartmán nebo dům pouhopouhý kousek od moře, které mnozí naši lidé tak závidí cizincům, nemaje ho doma. Koupě takové nemovitosti není nic složitého, a jakmile ji pak někdo má, má vlastně objekt ve velice vyhledávaných končinách. A stačí pak jenom vyjít ze dveří a pláž je na dosah.

Je to učiněný sen, že? Ale on to nemusí být v žádném případě jenom sen. Může to být realita, to si pište. Protože se už teď třeba staví i ten nejdokonalejší objekt pro vás, který bude dostavěn například už v příštím roce.

chorvatská ulice

A že byste nedokázali takový objekt přece jenom dost efektivně využít, že byste tam nemohli být zase až tak moc často? Také nevadí. V mezidobí tento můžete přece třeba pronajímat turistům. A pak budete mít nejen svoji nemovitost v atraktivní lokalitě, ale navíc třeba i dost solidní příjem navrch. A ani takové peníze se přece neztratí.

Takže pospěšte. Vzpomeňte si, kolik našich lidí jezdí do Chorvatska rok co rok, a neriskujte, že vám to vyprodají, než se rozhoupete k činu.