Co je na ženské postavě zajímavého v kozačkách na platformě

Kozačky kopírují tvar lýtek – na krásné ženské nohy se podívá takřka každý, málokdo si nechá tu podívanou ujít, a mnohdy ani samotné ženy, pro něž to může být zajímavou inspirací k práci na sobě. Když je souměrně tvarovaná linie hýždí a stehen a zejména lýtek, je to pastva pro oči. Kozačky na platformě mají tu moc přesně kopírovat tvar lýtek a dopřát nám zvýraznění jejich kontur, i když je přímo nemáme před očima v přirozené podobě. A pokud vám tento odstavec připadá přitažený za vlasy, pak si pečlivě prohlédněte krásné ženské nohy obuté v zemědělských gumovkách, které vám nic hezkého rozhodně nezprostředkují.

krásné ženské nohy

Platforma zvyšuje rozkrok a prodlužuje nohy – boty na platformě mohou zvýšit rozkrok a prodloužit opticky dolní končetiny o několik centimetrů, což ženské postavě udává ladnost. Dlouhé ženské nohy muže fascinují odnepaměti a kdyby ženy měly nohy kraťoučké, sotva poloviční, jistě by se stěží našel někdo, kdo by je obdivoval.

Chodidlo – všímejte si, když žena stojí bosá na rovné podlaze a chodidlo s ní svírá přibližně pravý úhel. Na takovém pohledu není nic zajímavého, ale jakmile se dotyčná postaví na špičky, rázem muži ožijí a zálibně si obě nohy prohlížejí. Pouhý stoj na špičkách totiž zvýrazní příčnou klenbu chodidel, odhalí krásu celé paty a prohloubí kotník. V této poloze nám připadají ženská chodidla nesmírně sexy, takže pak již stačí jen stoj na špičkách podepřít vyšším podpatkem, a je to. Nepotřebujete již nic jiného, aby se ženské nohy a chodidla staly obdivovanou částí těla, o níž s oblibou muži tvrdí, jak jsou úžasné, a jak jsou sexy.

dívka v botách na podpatku

Vyzouvání kozaček – s krásou chodidel a nohou souvisí i samotný akt vyzouvání kozaček a obecně bot na podpatku v posteli před sexuálními hrátky. Pro některé muže je to vysloveně rajcovní záležitost, protože si uvědomují, že v tu chvíli je žena připravena nabídnout vše, co má k dispozici, všechny své vnady, kam samozřejmě patří i stehna, lýtka, paty, nárt a roztomilé prstíky bosých chodidel..