Balení dárků není věda

Výběr dárku je někdy těžký
Vybrat dárek může být pěkný oříšek. A může to být problém i v případě, že oslavence znáte. Někdy se může zdát že nebude problém dárek vybrat, ale opak je pravdou. Občas se prostě stane že dojde inspirace a nebo si věc, kterou jste chtěli koupit, už oslavenec koupil sám a nebo ji dostal od někoho jiného. Vymyslet dárek, který opravdu potěší a nebude jen zavřený ve skříni není jednoduché ani pro člověka, kterého znáte celý život. Během života se mění zájmy, vkus i preference a tak je potřeba si s dárkem někdy i trošku polámat hlavu.
Tip – sázka na jistotu je nenápadně se zeptat přímo oslavence a nebo jeho okolí.

balení dárků

Krásně zabalený dárek potěší dvojnásob
V nákupních centrech před Vánoci bývají stánky, kde vám profesionálně zabalí zakoupené dárky. Ušetří vám to spoustu času a trápení s balením. Někdo chce mít dárek připravený do posledního detailu a chce aby se na něj oslavenec těšil od první chvíle co jej uvidí. Jenže každý balit neumí, a tak s povděkem využije těchto, většinou neplacených služeb. Jenže během roku si musíte dárky zabalit sami. Problémem bývají dárky s nepravidelným tvarem. Všichni víme že nejlépe se balí krabice, takže není problém dárek vzít, sehnat krabici a prostě ho zabalit do ní. Stačí ji vystlat třeba nějakou výplní nebo novinami.

zabalené dárky

K balení dárků potřebujete lepící pásku, nůžky, ale také balící papíry. Ty se dají sehnat v každém papírnictví, kde ale seženete jen malé kousky a nebo omezený výběr potisku. Jestli chcete mít opravdu exkluzivně zabalené dárky, vyberte si spíše papír ze specializovaného obchodu. A když si dá obdarovaný záležet s rozbalováním, budete je mí i na další rok. Krásné papíry se dají využít i jinak. Na internetu najdete spoustu návodů a tipů jak je využít, aniž byste je museli vyhodit po prvním použití. Díky tomu ušetříte peníze i životní prostředí.